Rezydencja Ambasadora USA Lee A. Feinsteina na warszawskim Mokotowie jest jedną z ponad 70 placówek dyplomatycznych na całym świecie objętych projektem Ligi Zielonych Ambasad. Proekologiczne ulepszenia wprowadzane przez amer
Elektroodpady – dlaczego recykling elektrośmieci jest tak ważny?Jak wynika z szacunków Organizacji Narodów Zjednoczonych, każdego roku jako ludzkość wytwarzamy średnio 50 mln ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronic
Horgen, Switzerland – 5 czerwca 2012: Jakość kiszonki zależy przed wszystkim od jakości pokosu, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie łąki i pielęgnacja uprawy. Każdy rolnik powinien pamiętać, �
Wiele wskazuje na to, że od początku 2013 roku każdy, kto podejmie budowę domu energooszczędnego lub będzie kupował taki dom czy mieszkanie od dewelopera, będzie mógł starać się o dofinansowanie z programu dopłat do
Nestlé Polska S.A. promuje wśród pracowników 6 dobrych zasad. Projekt jest elementem globalnej strategii Nestlé Safety, Health & Environment (SHE), która zakłada prowadzenie działalności z zachowaniem najwyższych standard
Warszawa, 11 sierpnia 2020 r.Smaki lata i jesieni zamknięte w słoiku – smakowita domowa spiżarnia z AppetitąPóźne lato i wczesna jesień to doskonały czas na przygotowanie zapasów na zimę. Aby w pochmurne i mroźne dni prz
Jak to się dzieje, że żarówka świeci? Czym jest energia elektryczna i skąd się bierze? W jaki sposób prąd elektryczny dostarczany jest do mieszkań? To pytania, na które odpowiemy podczas trzeciej edycji programu edukacyjnego
Szczecin, 29 października 2020 r.Co 10 Polak wyrzuca jedzenie, bo nie wie co z nim zrobić: jak można to zmienić? Blisko połowa Polaków (42 proc.) przyznaje się, że wyrzuca żywność do śmieci – tak wynika z badania przepr
Zgodnie z unijną dyrektywą[1] do 2020 roku Europa ma się stać ?społeczeństwem recyklingu?. Oznacza to, że działania z zakresu gospodarki odpadami powinny w pierwszej kolejności polegać na zapobieganiu ich powstawania, a nast�
11 maja 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny weźmie udział w akcji „Dzień Bez Śmiecenia”, zainicjowanej przez organizację odzysku Rekopol. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Trafiłem do Recyklingu!&rdquo